czwartek, 7 sierpnia 2014

Zawieszenie.

Cześć ...
Ostatnio przeczytałam na pewnym blogu, że osoby w moim wieku nie powinny mieć bloga życiowego, dosyć mnie to dotknęło i myślałam długo nad tym... Myślę, że ów osoba ma w pewnym stopniu rację. Nic nie wnoszę tym blogiem do bloggerów, tylko zaśmiecam i przysłaniam porządne blogi. Tak więc, postanowiłam przynajmniej na jakiś czas zawiesić tego bloga, ale nie zrezygnować do końca z blogowania. Od jakiegoś czasu myślałam nad blogiem z opowiadaniem i takim oto sposobem powstał ten blog - http://this-way-or-another.blogspot.com/ . Może ktoś z Was miałby ochotę poczytać moje wypociny, w każdym bądź razie - zapraszam! :) Dziękuję, że jako-tako czułam Waszą obecność :>
Cześć!

2 komentarze:

  1. Uważam, że masz prawo poruszać tematy, które tylko uznasz za stosowne. To jest Twój blog, nie zawsze trzeba sugerować się opinią innych. Zawsze znajdzie się ktoś taki, komu coś będzie nie odpowiadać.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wiem, aczkolwiek dotknęło mnie to. Jestem osobą, która z reguły bierze wszystko do siebie. Nawet takie małe błahostki jak ta. Dlatego postanowiłam założyć bloga z opowiadaniem, gdzie nie mogą mi mówić co i jak, bo tam panują moje zasady. Może kiedyś dorosnę do takiego bloga:))

      Usuń

Dziękuję za każdy komentarz, nawet ten najkrótszy. ♥ Każda opinia - dobra, czy zła - jest motywacją do dalszego pisania, jak i poprawy na lepsze, mam nadzieję :)

Z góry dziękuję :*